Conducere

  calin.leontescu@autoclub.ro   0256-293.437
Calin Leontescu Director General

Vânzare

  ion.butiri@autoclub.ro   0256-293.437
Ioan Butiri Specialist vânzări
  cosmin.sparlac@autoclub.ro   0728285460
Cosmin Sparlac Specialist vânzări
  ion.barza@autoclub.ro   0724-298.677
Ion Barza Consilier vânzări PKW
  marketing@autoclub.ro   0730-014.495
Patricia Balica Asistent vânzări

Service

  cristian.huhurez@autoclub.ro   0256-293.437
Cristian Huhurez Director service
  cristian.chiosa@autoclub.ro   0256-293.437
Cristian Chiosa Director piese de schimb
  nicoleta.caracuda@autoclub.ro   0256-293.437
Nicoleta David Sef atelier caroserie
  paul.vasiloni@autoclub.ro   0256-293.437
Paul Vasiloni Consilier service
  ion.harcau@autoclub.ro   0256-287.316
Ion Harcau Consilier service
  valentin.caraban@autoclub.ro   0256-287.316
Valentin Caraban Consilier service

Piese de schimb

  cristian.chiosa@autoclub.ro   0256-293.437
Cristian Chiosa Director piese de schimb
  vwservice@autoclub.ro   0256-293.437
Gabriel Mircea Capalnean Consilier piese si accesorii

Administrație

  lorena.gecse@autoclub.ro   0256-287.316
Lorena Gecse Economist-Facturare

Asigurare

  bianca.puscas@autoclub.ro   0737-981.953
Bianca Puscas Consultant Servicii Financiare & Asigurari

Finanțare

  bianca.puscas@autoclub.ro   0737-981.953
Bianca Puscas Consultant Servicii Financiare & Asigurari